اخبار

کتاب «فتوای تاریخی رهبر معظم انقلاب» در پاکستان منتشر شد

کتاب «فتوای تاریخی رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی)» درباره «حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت» به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان به زبان اردو، چاپ و منتشر شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی این کتاب شامل فتوای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در خصوص «حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت» و نظرات علمای جهان اسلام درباره فتوای تاریخی معظم له است.

احسان خزاعی، رایزن فرهنگی ایران در اسلام آباد در خصوص انتشار این کتاب گفت: مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (دامت برکاته) در مناسبت‌های مختلف به روشنفکری در مورد اقدامات دشمن برای تفرقه میان امت اسلامی پرداخته و مسلمانان را نسبت به پیامدهای وخیم تفرقه آگاه ساخته‌ و همواره هشدار داده‌اند.

رایزن فرهنگی کشورمان افزود: اکنون نیز رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) تمام تلاش و همّ و غمشان تقریب مذاهب اسلامی بوده و هست و این امر در مواضع ایشان به خوبی نمایان است.

وی گفت: قطعا انتشار این کتاب که بمناسبت هفته وحدت انجام شده است در پیشبرد تقریب مذاهب اسلامی مؤثر می باشد و زمینه وحدت هر چه بیشتر مسلمانان را فراهم می‌کند.

شایان ذکر است، کتاب فتوای تاریخی رهبر معظم انقلاب به صورت الکترونیکی نیز منتشر شده و در اختیار علاقه مندان اردو زبان قرار گرفت.

منبع: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *