اخبار

«فرزند ملت»؛ کتاب خاطرات شهید رجایی به زبان اسپانیولی منتشر شد

در سالروز شهادت شهید رجایی، نخستین کتاب خاطرات و زندگی شهید محمدعلی رجایی ویژه مخاطبان آمریکای لاتین به زبان اسپانیولی منتشر شد.

در سالروز شهادت محمدعلی رجایی، نخستین کتاب خاطرات و زندگی او ویژه مخاطبان آمریکای لاتین به زبان اسپانیولی منتشر شد. کتاب فرزند ملت به کوشش و همکاری مشترک انتشارات راه یار و انتشارات بین المللی (اسپانیولی) فانوس دریایی با هدف آشنا کردن مخاطبان اسپانیایی زبان با سبک زندگی این رئیس جمهور شهید تهیه و در اختیار مخاطبان اسپانیایی زبان آمریکای لاتین قرار گرفته است. 
این اثر به کوشش سیدعباس موسوی از منابع فارسی جمع‌آوری و پس از به‌روزرسانی به زبان اسپانیولی ترجمه شده است و پس از ویراستاری توسط  انخلیا ماریا روخاس از کشور کلمبیا و سیدسعید شاهمرادی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. 

این اثر که در ۱۷۲ صفحه تنظیم شده است، به خاطراتی از شهید رجایی در محیط خانه و خانواده، کار، تلاش‌ها و مجاهدت‌های وی در دوران زندان، خاطرات دوران معلمی، خصوصیات شخصیتی، سبک زندگی ساده و بی‌آلایش، نامه‌ها و سخنرانی‌ها از جمله سخنرانی وی در سازمان ملل می‌پردازد. 

این کتاب هم اکنون از سوی انتشارات فانوس دریایی در اختیار مخاطبان آمریکای لاتین قرار گرفته است. 

پیش از این اثری در زمینه معرفی شهید رجایی به زبان اسپانیولی منتشر نشده بود و این اثر نخستین کتابی است که به این موضوع می پردازد.

«فرزند ملت»؛ کتاب خاطرات شهید رجایی به زبان اسپانیولی منتشر شد

منبع: ایرنا

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *