اخبار

ترجمه انگلیسی کتاب «سیره‌ ائمه‌ اطهار(ع) در برخورد با اندیشه‌های مخالف» منتشر شد

 کتاب «سیره‌ ائمه‌ اطهار(ع) در برخورد با اندیشه‌های مخالف» به زبان انگلیسی ترجمه و در نیجریه منتشر شد.

به منظور معرفی آموزه‌های اصیل دینی مبتنی بر فرهنگ ناب تشیع در جهان به ویژه در بین جامعه در عرصه بین‌المللی، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در نیجریه با همکاری مرکز ساماندهی چاپ و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی، کتاب «سیره‌ ائمه‌ اطهار(ع) در برخورد با اندیشه‌های مخالف» را به زبان انگلیسی در کشور نیجریه منتشر کرد.

غلامحسن محرمی، نویسنده این کتاب کوشیده است پاسخ و سیره عملی ائمه(ع) در قبال شبهات سیاسی جامعه و رویکرد اهل ‌بیت(ع) در قبال شبهات معترضان و استفاده از تقیه در برخی از موارد توسط ایشان را با بیانی گویا و ساده به مخاطبان خود انتقال دهد.

این مجموعه با حمایت مجمع جهانی اهل بیت(ع) توسط مرتضی بصیریان به زبان انگلیسی ترجمه و پس از بومی سازی و ویراستاری نهایی از سوی رایزنی فرهنگی کشورمان از طریق مشارکت بخش علمی و فرهنگی جنبش اسلامی شیعیان در نیجریه توسط انتشارات “اسکای لاین 23 ابوجا ” در 500 نسخه 240 صفحه در تابستان سال 1402 به چاپ رسید .

شایان ذکر است، رایزنی فرهنگی کشورمان به منظور حمایت از نشر این کتاب، تعداد 200 نسخه از این کتاب را خریداری و در مجامع علمی، دانشگاهی و نهادهای دینی و مذهبی این کشور توزیع کرده است

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *