اخبار

اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در آفریقای جنوبی

رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، برنامه‌های ویژه‌ فرهنگی و هنری در دست اجرا دارد.

 مشارکت و همکاری تنگاتنگ برای برگزاری هرچه باشکوهتر روز ملی جمهوری اسلامی ایران با همکاری سفارت کشورمان و اجرای موسیقی ایرانی با حضور گروه «نوای مهر» در یکی از دانشکده‌های هنر و زبان و ادبیات دانشگاه پرتوریا نیز از جمله اقدامات رایزنی فرهنگی کشورمان است.

بارگذاری محتواهای مناسب دهه مبارک فجر در تمامی صفحات مجازی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی و درج مقاله در خصوص نقش پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه مقاومت و یا دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی در سایت‌ها و یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار این کشور نیز در دستور کار قرار دارد.

همچنین، برنامه‌ بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و بیان دستاوردها در ایام الله دهه فجر با همکاری و مشارکت نهادها و مراکز فرهنگی آفریقای جنوبی اجرا می‌شود.

اعزام دو بانوی فعال در حوزه رسانه‌ای، نمایشگاه معرفی فرهنگ و تمدن ایران و دستاوردهای ایران اسلامی در پرتوریا و بارگذاری محتواهای مناسب ایام الله دهه فجر به زبان انگلیسی در گروه‌های واتساپی و تلگرامی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی نیز از دیگر برنامه‌ها خواهد بود.

منبع: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

https://translationmovement.com/df2c

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *