اخبار

حضور ویژه آستان قدس عباسی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب کربلا

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب کربلا که به همت آستان قدس حسینی در بین الحرمین ، صبح روز شنبه  با حضور ۶۰ ناشر از ۱۰ کشور عربی و خارجی علاوه بر عراق برگزار شد و آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه که به میمنت اعیاد شعبانیه برگزار شد و به مدت ۱۰ روز ادامه داشت، توسط شیخ عبدالمهدی کربلایی، متولی شرعی آستان قدس حسینی و تولیت آستان و با حضور نمایندگانی از آستان قدس عباسی و استاندار کربلا افتتاح شد.

غرفه بخش امور فکری و فرهنگی و بخش امور معارف اسلامی و انسانی آستان قدس عباسی در صدر غرفه های نمایشگاه قرار گرفت و مجموعه متنوعی از آثار را با محتوا و عناوین مذهبی، فکری، فرهنگی، دانشگاهی، علمی و کودکان عرضه کرد.

آستان قدس عباسی همچون مشارکت های پیشین خود مجموعه متنوعی از آثار را در زمینه های مختلفی که مخاطب آنها همه اقشار هستند ارائه داد تا مکمل موفقیت های آن در دوره‌های پیشین نمایشگاه باشد.

محصولات عرضه شده در نمایشگاه اعم از کتب و آثار ارزشمند، حجم جریان فرهنگی و نهضت علمی و فکری آستان قدس را برجسته نمود. این محصولات که در زمینه فرهنگی، فکری و میراث و دارای طراحی جدید و متنوع بودند از محصولات ناب آستان قدس در زمینه تالیف و چاپ به شمار می روند و این ویژگی غرفه آستان قدس عباسی را از سایر غرفه‌ها متمایز کرده بود.

منبع: شبکه جهانی الکفیل

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *