اخبار, پروندۀ ویژه

انتشار ترجمه انگلیسی کتاب «خادم ملت» در نیجریه

رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در نیجریه، ترجمه انگلیسی کتاب «خادم ملت» را منتشر کرد.

در آستانه چهلمین روز شهادت رئیس جمهور شهید حضرت آیت‌الله رئیسی و هیأت همراه ایشان، کتاب «خادم ملت» با حمایت و پشتیبانی نهاد ریاست جمهوری و انتشارات گرین پالم به منظور معرفی دستاوردهای شهید جمهور در دوران خدمت صادقانه به ایران اسلامی  و جهان در نیجریه منتشر شد.

در این کتاب نگاهی کوتاه به زندگی این شهید والا مقام نظیر دوران تحصیل، رویکرد ایشان به آینده و تعامل با دنیا و جهان اسلام، خدمت صادقانه تحت عنوان قاضی، فعالیت‌های عدالت محور و حمایت از نیازمندان، شایسته سالاری و حکومت دینی از منظر او، دفاع از مظلوم و استکبار ستیزی، مردمی بودن، خادم اهل بیت(ع)، نقدپذیر بودن و صبوری در برابر آن، مردی برای روزهای سخت از جمله موضوعاتی است که در این کتاب به آن اشاره شده است.

امیر علی شریفی، نویسنده این کتاب کوشیده است همه زوایای خدمت صادقانه این شهید بزرگوار در طول زندگی ایشان را به خوبی بیان و به مخاطبان داخلی و خارجی انتقال دهد.

شایان ذکر است، این کتاب توسط سید حیدر جمالالدین به زبان انگلیسی ترجمه و از سوی اوتمان یوشا، استاد دانشگاه ابوجا به صورت بومی ویراستاری نهایی شده است.

کتاب «خادم ملت» توسط انتشارات اسکای لاینز ابوجا در تیرماه 1403 به چاپ رسید و مقرر شده است در بین اندیشمندان، علماء و شخصیت‌های برجسته و دیدار با جامعه دیپلماتیک و مراکز علمی و دانشگاهی نیجریه توزیع شود.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *