اخبار, فیلم

استقبال کودکان عراقی از سرود سلام فرمانده

غرفه ایران در نمایشگاه کتاب کودک بغداد، این روزها مورد استقبال بسیاری از کودکان عراقی قرار گرفته است؛ به طوری که کودکان و نوجوانان با حضور در این غرفه، در کنار نقاشی شهدای مقاومت، سرود سلام فرمانده را زمزمه می‌کنند.

عقیق: نمایشگاه کتاب کودک بغداد در حال برگزاری است و رایزنی فرهنگی ایران در عراق نیز در این نمایشگاه یک غرفه دارد که در این غرفه به ارائه محصولات فرهنگی ایران می‌پردازد.

حضور پرشور کودکان در غرفه ایران در نمایشگاه کتاب کودک بغداد

نکته قابل توجه در این نمایشگاه، توجه کودکان و نوجوانان به شهدای مقاومت و همچنین سرود «سلام فرمانده» است؛ به طوری که به گفته یکی از مسؤولان این غرفه، بسیاری از نوجوانان عراقی با حضور در غرفه ایران خواستار پخش سرود سلام فرمانده هستند.

در غرفه رایزنی فرهنگی ایرانی در عراق که مزین به تصاویری از شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس است، امکان نقاشی و رنگ‌آمیزی هم برای افراد وجود دارد؛ به طوری که بسیاری از کودکان تصاویری از شهدای مقاومت را برای رنگ‌آمیزی انتخاب و در حین نقاشی نیز سرود سلام فرمانده را هم‌خوانی می‌کنند.

استقبال کودکان عراقی از سرود سلام فرمانده

استقبال از سرود سلام فرمانده در نمایشگاه کودک بغداد تا حدی است که هر روز چند بار این سرود پخش می‌شود و کودکان عراقی نیز در نقاط مختلف نمایشگاه آن را زمزمه می‌کنند.

در ادامه تصاویری از استقبال کودکان عراقی از غرفه ایران در نمایشگاه کتاب کودک بغداد و تصاویری از شهدای مقاومت را مشاهده می‌کنید:

منبع: عقیق

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *